Przedostatni dzien dobiegł końca! W planach mieliśmby wyjście na plaże. Od rana jednak burzowo i główkowanie nad zmiana planów🤔. Na szczęście wiara Pani Trener w lepszą pogodę była tak  duża, iż po treningu i śniadaniu jak na zawołanie wyszło słońce☀️😍 😊

Nad jeziorem było dużo śmiechu, zabaw i gier😂
Dziekujemy również jednej z naszych starszych zawodniczek Dari Dworczak za wspólna zabawe😁🤙🏽
Caly dzień zakończyliśmy na pysznej pizzy w Tropikanie mniam mniam😋🍕
Wymęczeni ale szczęśliwi 😁

Zdjęcie użytkownika Uczniowski Klub Sportowy Śrem.
Zdjęcie użytkownika Uczniowski Klub Sportowy Śrem.
Zdjęcie użytkownika Uczniowski Klub Sportowy Śrem.
Zdjęcie użytkownika Uczniowski Klub Sportowy Śrem.
+10

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...