☀️Minęły już trzy dni półkolonii z koszykówka i nadal nie zwalniamy tempa. Tradycyjnie zaczęliśmy od porannego treningu. Młodzi sportowcy z treningu na trening robią postępy - co cieszy!!😍Po śniadaniu udalismy sie do Sosnowca (nie tego na Śląsku😜) do ośrodka Agroturystycznego. Konie, kozy, owce, kury i wiele innych. Jedna z nielicznych okazji aby przejechać się bryczką i poznać jak żyją konie. Koszykarze i koszykarki umyli i wyczesali konia włącznie z zrobieniem warkocza na ogonie🤔 Następnie każdy udał się na małą przejażdżkę na koniu! Dużo dobrej zabawy!🐎
Robi sie coraz gorecej dlatego jutro widzimy sie nad jeziorem !!!😍🤙🏽🏊🏾🏊🏻‍♀️

Zdjęcie użytkownika Uczniowski Klub Sportowy Śrem.
Zdjęcie użytkownika Uczniowski Klub Sportowy Śrem.
Zdjęcie użytkownika Uczniowski Klub Sportowy Śrem.
Zdjęcie użytkownika Uczniowski Klub Sportowy Śrem.
+29

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...