Gniezno mało gościnne

W dniach 3-5 lipca, najstarsza grupa wiekowa trenująca koszykówkę w UKS Śrem, zagrała w największym w tej części Europy turnieju! W zawodach wzięły udział 32 zespoły z 7 krajów - Rosja, Niemcy, Białoruś, Ukraina, Wlk. Brytania, Czechy i Irlandia. Nasz zespół rywalizował w najstarszej grupie wiekowej, gdzie musieliśmy się mierzyć z zespołami rok starszymi- rocznik 1998. W grupie trafiliśmy na bardzo silnych przeciwników, m. in. Stelmet Zielona Góra, która wspiera naszą sekcję i po raz pierwszy w historii mieliśmy okazję zagrać przeciwko sobie- niesamowite doświadczenie! Niestety wszystkie mecze zakończyły się naszą porażką, największą szansą na niespodziankę mieliśmy z zespołem z Basketball Harfield Academy, który złożony był z czarnoskórych zawodników prowadzonych przez polskiego młodego Trenera.

Przeciwnicy popisywali się niesamowitymi akcjami na rozgrzewce, ale w trakcie meczu potrafiliśmy im się przeciwstawić i gdyby nie brak doświadczenia, na pewno mecz mógłby być wyrównany do samego końca. Turniej zakończyliśmy na 8 miejscu, w ostatnim meczu ulegając jednym punktem zespołowi z Białej Podlaski. Podsumowując-sport uczy pokory i wyrabia charakter, a my go na pewno po tym turnieju nabraliśmy! Za rok obiecujemy, damy z siebie wszystko!

GO UKS!

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...