Sekcja Koszykarka UKS Śrem, zapowiedź nowego sezonu.

Drużyna kadetów w UKS Śrem w tym sezonie uczestniczyć będzie w Wielkopolskiej Lidze Kadetów "A". Oznacza to, że czeka ich 10 trudnych spotkań, po 5 u siebie i na wyjeździe. Zmagania stoczymy z drużynami RKKS Rawia Rawicz, UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp., KS Basket Piła, MKS MOS Konin oraz KS POLONIA 1912 Leszno. Mecze drużyny UKS odbywać się będą w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Śremie. Terminarz już wkrótce!

Harmonogram treningów: młodsze zespoły (dziewczynki 3-4 klasa oraz grupa 5-6 klasa) trenują 2 razy w tygodniu. Młodsza drużyna odbywa treningi we wtorki (15:15-16:45) i środy (15:00-16:30) w hali Śremskiego Sportu. Starsi natomiast spotykają się również we wtorki (17:00-18:30) i środy (17:00-18:30) w hali Bazar.

Serdecznie zapraszamy chętnych do przyjścia na trening, aby poznać tę przyjemniejszą stronę koszykówki!

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...