W dniach 27.10 i 29.10 odbyły się treningi pokazowe  koszykówki w Szkole Podstawowej im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bodzyniewie oraz w ZSPi w Zbrudzewie.

Uczniowie z klas 1-6 mieli okazję na lekcji wychowania fizycznego spróbować swoich sił w profesjonalnym treningu koszykarskim. Bardzo starannie wykonywali ćwiczenia i zadania., które były im powierzone. Ponadto dla niektórych było to pierwsze spotkanie z koszykówką.

UKS serdecznie zaprasza na treningi, które odbywają się w środy i wtorki na Bazarze o godzinie 17:00.

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...