Mecz z drużyną MUKS Poznań odbył się w stolicy Wielkopolski. Było to pierwsze spotkanie naszych zawodniczek w obecnym składzie. Początkowo nerwy były widoczne po naszej stronie, co skutkowało niewymuszonymi stratami. Z minuty na minutę jednak coraz lepiej wyglądała nasza gra. Przeciwniczki miały przewagę w wyszkoleniu technicznym, co widać po wyniku.  To było dobre "przetarcie" przed obozem i kolejnymi wyzwaniami. Trenujemy dalej, żeby w następnym spotkaniu wyjść zwycięsko.

UKS Śrem - MUKS Poznań 32:57