Mecz z drużyną MUKS Poznań odbył się w stolicy Wielkopolski. Było to pierwsze spotkanie naszych zawodniczek w obecnym składzie. Początkowo nerwy były widoczne po naszej stronie, co skutkowało niewymuszonymi stratami. Z minuty na minutę jednak coraz lepiej wyglądała nasza gra. Przeciwniczki miały przewagę w wyszkoleniu technicznym, co widać po wyniku.  To było dobre "przetarcie" przed obozem i kolejnymi wyzwaniami. Trenujemy dalej, żeby w następnym spotkaniu wyjść zwycięsko.

UKS Śrem - MUKS Poznań 32:57

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...