Ruszyła kampania naborowa!

Szukamy koszykarskich, tanecznych i piłkarskich żywiołów.

Każdej z tych sekcji towarzyszy mnóstwo energii i sporo pozytywnych emocji.

Dowodem na to są dzieci i ich uśmiechnięte twarze. Rozwijają swoje pasje zarówno podczas treningów jak i turniejów mając wówczas możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przy szerszej publiczności, gdzie towarzyszy im również gorący doping rodziców.

Dołącz już dziś! Zapraszamy ;)

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...