Kolejny mecz ligowy nasi juniorzy starsi rozegrali w Śremie z Gromem Plewiska.

Początek spotkania nerwowy w naszym wykonaniu. Słaba gra w obronie i dużo indywidualnych błędów. Piłkarze z Plewisk wykorzystali nasze złe ustawienie i strzelili nam bramkę. Po stracie bramki zmieniliśmy ustawienie i nasza gra wyglądała dużo lepiej. Stworzyliśmy 3 dobre akcje. Najpierw Filip Osiński strzelił prosto w bramkarza, następna sytuacja została zmarnowana przez Mikołaja Maciejewskiego i wreszcie przejęcie piłki w środku pola i zagranie w pole karne. Do wybitej piłki dochodzi Konrad Kistowski, strzela i wyrónuje wynik na 1-1.

W drugiej połowie od początku znowu zagraliśmy słabiej. W 57 minucie nasz zawodnik  sfaulował w polu karnym, co skutkowało rzutem karnym dla Plewisk. Bardzo ładna obrona naszego bramkarza Patryka Kołackiego, dodała naszemu zespołowi wiary w zwycięstwo. W 68 minucie Konrad Kistowski zdobywa drugą bramkę. Po strzeleniu bramki zagraliśmy mądrze oddalając grę od naszej bramki. Wynikiem 2-1 kończy się to spotkanie brawa dla zespołu za walkę i 4 zwycięstwo w sezonie.

Skład naszego zespołu: Kołacki Patryk, Rozmysłowski Mateusz, Jakuszek Michał, Maciejewski Piotr, Kempiński Hubert, Gapys Mateusz, Osiński Filip, Kistowski Konrad, Maciejewski Mikołaj, Rochowiak Mateusz, Fabisiak Bartosz, Geppert Krystian, Kubiak Rafał

Bramki: Kistowski Konrad -2

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Data utworzenia: 31-03-2018 Kategoria: Aktualności koszykówka

PÓŁKOLONIE Z KOSZYKÓWKĄ - OSTATNI DZIEŃ :(

Data utworzenia: 23-07-2017 Kategoria: Aktualności koszykówka
Półkolonie z koszykówką dobiegły końca! ? Ostatniego dnia kolejne treningi. Mimo zmęczenia młodzi sportowcy pracowali z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem na ustach?Dodatkowo odbyly sie rowniez zajęcia z Zumby! W nagrodę za nasze starania Pan Prezes zafundował nam...

Przedostatni dzień półkolonii!

Data utworzenia: 23-07-2017 Kategoria: Aktualności koszykówka
Przedostatni dzien dobiegł końca! W planach mieliśmby wyjście na plaże. Od rana jednak burzowo i główkowanie nad zmiana planów?. Na szczęście wiara Pani Trener w lepszą pogodę była tak  duża, iż po treningu i śniadaniu jak na zawołanie wyszło słońce☀️? ? Nad jeziorem...

PÓŁKOLONIE Z KOSZYKÓWKĄ dzień 3!

Data utworzenia: 23-07-2017 Kategoria: Aktualności koszykówka
☀️Minęły już trzy dni półkolonii z koszykówka i nadal nie zwalniamy tempa. Tradycyjnie zaczęliśmy od porannego treningu. Młodzi sportowcy z treningu na trening robią postępy - co cieszy!!?Po śniadaniu udalismy sie do Sosnowca (nie tego na Śląsku?) do ośrodka...

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Data utworzenia: 31-03-2018 Kategoria: Aktualności koszykówka

PÓŁKOLONIE Z KOSZYKÓWKĄ - OSTATNI DZIEŃ :(

Data utworzenia: 23-07-2017 Kategoria: Aktualności koszykówka
Półkolonie z koszykówką dobiegły końca! ? Ostatniego dnia kolejne treningi. Mimo zmęczenia młodzi sportowcy pracowali z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem na ustach?Dodatkowo odbyly sie rowniez zajęcia z Zumby! W nagrodę za nasze starania Pan Prezes zafundował nam...

Przedostatni dzień półkolonii!

Data utworzenia: 23-07-2017 Kategoria: Aktualności koszykówka
Przedostatni dzien dobiegł końca! W planach mieliśmby wyjście na plaże. Od rana jednak burzowo i główkowanie nad zmiana planów?. Na szczęście wiara Pani Trener w lepszą pogodę była tak  duża, iż po treningu i śniadaniu jak na zawołanie wyszło słońce☀️? ? Nad jeziorem...

PÓŁKOLONIE Z KOSZYKÓWKĄ dzień 3!

Data utworzenia: 23-07-2017 Kategoria: Aktualności koszykówka
☀️Minęły już trzy dni półkolonii z koszykówka i nadal nie zwalniamy tempa. Tradycyjnie zaczęliśmy od porannego treningu. Młodzi sportowcy z treningu na trening robią postępy - co cieszy!!?Po śniadaniu udalismy sie do Sosnowca (nie tego na Śląsku?) do ośrodka...

Lekcje pokazowe sekcji koszykówki

Data utworzenia: 03-11-2015 Kategoria: Aktualności koszykówka
W dniach 27.10 i 29.10 odbyły się treningi pokazowe  koszykówki w Szkole Podstawowej im. gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bodzyniewie oraz w ZSPi w Zbrudzewie. Uczniowie z klas 1-6 mieli okazję na lekcji wychowania fizycznego spróbować swoich sił w profesjonalnym treningu...

Nabór 2016 rozpoczęty!

Data utworzenia: 27-04-2016 Kategoria: Aktualności koszykówka
Ruszyła kampania naborowa! Szukamy koszykarskich, tanecznych i piłkarskich żywiołów. Każdej z tych sekcji towarzyszy mnóstwo energii i sporo pozytywnych emocji. Dowodem na to są dzieci i ich uśmiechnięte twarze. Rozwijają swoje pasje zarówno podczas treningów jak i...

ODWOŁANE TRENINGI W HALI BAZAR!

Data utworzenia: 13-04-2017 Kategoria: Aktualności koszykówka
Treningi w hali bazar zostały odwołane do dnia 19.04 (środa) z powodu egzaminów gimnazjalnych.

Podsumowanie sezonu 2015/16

Data utworzenia: 04-07-2016 Kategoria: Aktualności koszykówka
Dnia 24.06.2016r. zostało zorganizowane zakończenie sezonu dla wszystkich sekcji w Klubie UKS Śrem, w tym dla sekcji koszykarskiej. W tym roku prowadziliśmy zajęcia dla 3 grup młodzieżowych - grupa szkoły podstawowej mieszana, grupa gimnazjalna żeńska oraz drużyna...

PÓŁKOLONIE Z KOSZYKÓWKĄ

Data utworzenia: 20-06-2017 Kategoria: Aktualności koszykówka

WIELKIE OTWARCIE!

Dodano: 21-12-2016, Kategoria: Aktualności koszykówka

Zapraszamy na Bal Andrzejkowy w UKS

Serdecznie zapraszamy na zabawę Andrzejkową, która odbędzie się 26 listopada 2016 r. (sobota) o godz.20.00 w KCEiK w Śremie. Przyjaciele i znajomi mile widziani! Dochód z balu zostanie w 100% przeznaczony na przeznaczeniu na nasz klub. Zapisy od zaraz pod numerem 515 646 249...

Dodano: 12-10-2016, Kategoria: Aktualności koszykówka

Zakończenie sezonu!

Dodano: 20-06-2016, Kategoria: Aktualności koszykówka

Sparing z MUKS Poznań

Mecz z drużyną MUKS Poznań odbył się w stolicy Wielkopolski. Było to pierwsze spotkanie naszych zawodniczek w obecnym składzie. Początkowo nerwy były widoczne po naszej stronie, co skutkowało niewymuszonymi stratami. Z minuty na minutę jednak coraz lepiej wyglądała nasza gra. Przeciwniczki miały przewagę w wyszkoleniu technicznym, co wida...

Dodano: 30-05-2016, Kategoria: Aktualności koszykówka

Wybierz swój żywioł - Dołącz do Nas…

TRWA NABÓR DO SEKCJI PIŁKARSKIEJ I KOSZYKARSKIEJ

Dodano: 27-04-2016, Kategoria: Aktualności koszykówka

Sekcja Koszykarka UKS Śrem, zapowiedź nowego sezonu.

Sekcja Koszykarka UKS Śrem, zapowie…

Drużyna kadetów w UKS Śrem w tym sezonie uczestniczyć będzie w Wielkopolskiej Lidze Kadetów "A". Oznacza to, że czeka ich 10 trudnych spotkań, po 5 u siebie i na wyjeździe. Zmagania stoczymy z drużynami RKKS Rawia Rawicz, UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp., KS Basket Piła, MKS MOS Konin oraz KS POLONIA 1912 Leszno. Mecze drużyny UKS odbywać ...

Dodano: 14-09-2015, Kategoria: Aktualności koszykówka

Nowy sezon w sekcji koszykarskiej.

Nowy sezon w sekcji koszykarskiej.

1 września sekcja koszykarska UKS Śrem wraca do treningów. W sztabie trenerskim nastąpiły małe zmiany - trenera Karola Kowalewskiego zastąpi Mateusz Kaczalski. Zmiany w sztabie trenerskim spowodowane są awansem zawodowym trenera. Obejmuje on posadę asystenta Zorana Sretenovica w ekstraklasowym klubie BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski. Tren...

Dodano: 03-09-2015, Kategoria: Aktualności koszykówka

Gniezno mało gościnne

Gniezno mało gościnne

W dniach 3-5 lipca, najstarsza grupa wiekowa trenująca koszykówkę w UKS Śrem, zagrała w największym w tej części Europy turnieju! W zawodach wzięły udział 32 zespoły z 7 krajów - Rosja, Niemcy, Białoruś, Ukraina, Wlk. Brytania, Czechy i Irlandia. Nasz zespół rywalizował w najstarszej grupie wiekowej, gdzie musieliśmy się mierzyć z zespoła...

Dodano: 06-08-2015, Kategoria: Aktualności koszykówka

WIELKIE OTWARCIE!

Dodano: 21-12-2016, Kategoria: Aktualności koszykówka

Zapraszamy na Bal Andrzejkowy w UKS

Serdecznie zapraszamy na zabawę Andrzejkową, która odbędzie się 26 listopada 2016 r. (sobota) o godz.20.00 w KCEiK w Śremie. Przyjaciele i znajomi mile widziani! Dochód z balu zostanie w 100% przeznaczony na przeznaczeniu na nasz klub. Zapisy od zaraz pod numerem 515 646 249...

Dodano: 12-10-2016, Kategoria: Aktualności koszykówka

Zakończenie sezonu!

Dodano: 20-06-2016, Kategoria: Aktualności koszykówka

Sparing z MUKS Poznań

Mecz z drużyną MUKS Poznań odbył się w stolicy Wielkopolski. Było to pierwsze spotkanie naszych zawodniczek w obecnym składzie. Początkowo nerwy były widoczne po naszej stronie, co skutkowało niewymuszonymi stratami. Z minuty na minutę jednak coraz lepiej wyglądała nasza gra. Przeciwniczki miały przewagę w wyszkoleniu technicznym, co widać po wynik...

Dodano: 30-05-2016, Kategoria: Aktualności koszykówka

Wybierz swój żywioł - Dołącz do Nas…

TRWA NABÓR DO SEKCJI PIŁKARSKIEJ I KOSZYKARSKIEJ

Dodano: 27-04-2016, Kategoria: Aktualności koszykówka

Sekcja Koszykarka UKS Śrem, zapowiedź nowego sezonu.

Sekcja Koszykarka UKS Śrem, zapowie…

Drużyna kadetów w UKS Śrem w tym sezonie uczestniczyć będzie w Wielkopolskiej Lidze Kadetów "A". Oznacza to, że czeka ich 10 trudnych spotkań, po 5 u siebie i na wyjeździe. Zmagania stoczymy z drużynami RKKS Rawia Rawicz, UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp., KS Basket Piła, MKS MOS Konin oraz KS POLONIA 1912 Leszno. Mecze drużyny UKS odbywać się będą w...

Dodano: 14-09-2015, Kategoria: Aktualności koszykówka

Nowy sezon w sekcji koszykarskiej.

Nowy sezon w sekcji koszykarskiej.

1 września sekcja koszykarska UKS Śrem wraca do treningów. W sztabie trenerskim nastąpiły małe zmiany - trenera Karola Kowalewskiego zastąpi Mateusz Kaczalski. Zmiany w sztabie trenerskim spowodowane są awansem zawodowym trenera. Obejmuje on posadę asystenta Zorana Sretenovica w ekstraklasowym klubie BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski. Trenerowi prze...

Dodano: 03-09-2015, Kategoria: Aktualności koszykówka

Gniezno mało gościnne

Gniezno mało gościnne

W dniach 3-5 lipca, najstarsza grupa wiekowa trenująca koszykówkę w UKS Śrem, zagrała w największym w tej części Europy turnieju! W zawodach wzięły udział 32 zespoły z 7 krajów - Rosja, Niemcy, Białoruś, Ukraina, Wlk. Brytania, Czechy i Irlandia. Nasz zespół rywalizował w najstarszej grupie wiekowej, gdzie musieliśmy się mierzyć z zespołami rok sta...

Dodano: 06-08-2015, Kategoria: Aktualności koszykówka

WIELKIE OTWARCIE!

Dodano: 21-12-2016, Kategoria: Aktualności koszykówka

Zapraszamy na Bal Andrzejkowy w UKS

Serdecznie zapraszamy na zabawę Andrzejkową, która odbędzie się 26 listopada 2016 r. (sobota) o godz.20.00 w KCEiK w Śremie. Przyjaciele i znajomi mile widziani! Dochód z balu zostanie w 100% przeznaczony na przeznaczeniu na nasz klub. Zapisy od zaraz pod numerem 515 646 249...

Dodano: 12-10-2016, Kategoria: Aktualności koszykówka

Zakończenie sezonu!

Dodano: 20-06-2016, Kategoria: Aktualności koszykówka

Sparing z MUKS Poznań

Mecz z drużyną MUKS Poznań odbył się w stolicy Wielkopolski. Było to pierwsze spotkanie naszych zawodniczek w obecnym składzie. Początkowo nerwy były widoczne po naszej stronie, co skutkowało niewymuszonymi stratami. Z minuty na minutę jednak coraz lepiej wyglądała nasza gra. Przeciwniczki miały przewagę w wyszkoleniu technicznym, co widać po wynik...

Dodano: 30-05-2016, Kategoria: Aktualności koszykówka

Wybierz swój żywioł - Dołącz do Nas…

TRWA NABÓR DO SEKCJI PIŁKARSKIEJ I KOSZYKARSKIEJ

Dodano: 27-04-2016, Kategoria: Aktualności koszykówka

Sekcja Koszykarka UKS Śrem, zapowiedź nowego sezonu.

Sekcja Koszykarka UKS Śrem, zapowie…

Drużyna kadetów w UKS Śrem w tym sezonie uczestniczyć będzie w Wielkopolskiej Lidze Kadetów "A". Oznacza to, że czeka ich 10 trudnych spotkań, po 5 u siebie i na wyjeździe. Zmagania stoczymy z drużynami RKKS Rawia Rawicz, UKS Kasprowiczanka Ostrów Wlkp., KS Basket Piła, MKS MOS Konin oraz KS POLONIA 1912 Leszno. Mecze drużyny UKS odbywać się będą w...

Dodano: 14-09-2015, Kategoria: Aktualności koszykówka

Nowy sezon w sekcji koszykarskiej.

Nowy sezon w sekcji koszykarskiej.

1 września sekcja koszykarska UKS Śrem wraca do treningów. W sztabie trenerskim nastąpiły małe zmiany - trenera Karola Kowalewskiego zastąpi Mateusz Kaczalski. Zmiany w sztabie trenerskim spowodowane są awansem zawodowym trenera. Obejmuje on posadę asystenta Zorana Sretenovica w ekstraklasowym klubie BM SLAM Stal Ostrów Wielkopolski. Trenerowi prze...

Dodano: 03-09-2015, Kategoria: Aktualności koszykówka

Gniezno mało gościnne

Gniezno mało gościnne

W dniach 3-5 lipca, najstarsza grupa wiekowa trenująca koszykówkę w UKS Śrem, zagrała w największym w tej części Europy turnieju! W zawodach wzięły udział 32 zespoły z 7 krajów - Rosja, Niemcy, Białoruś, Ukraina, Wlk. Brytania, Czechy i Irlandia. Nasz zespół rywalizował w najstarszej grupie wiekowej, gdzie musieliśmy się mierzyć z zespołami rok sta...

Dodano: 06-08-2015, Kategoria: Aktualności koszykówka

Najnowsze zdjęcia w galerii

Sponsorzy

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2016 UKS Śrem
Strony internetowe Śrem
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Polityka plików cookies...