W miniony piątek, 11 października, najmłodszy rocznik UKS-u Śrem występujący w rozgrywkach WZPN udał się do Kamionek, by rozegrać trzecią kolejkę spotkań. Pierwszym przeciwnikiem Żaków była drużyna Talentu Poznań. Po dwóch bramkach Tymka Włodarczaka w pierwszej połowie i dwóch Bruna Nowaka w drugiej części rozgrywki śremianie wygrali 4:1. Drugie spotkanie to mecz z liderem tabeli i drużyną, która jest już pewna utrzymania tego miejsca do końca rozgrywek - Polonią Środa Wlkp. Zieloni dobrze weszli w ten mecz szybko strzelając bramkę, a jej autorem był Bruno Nowak. Niestety, przeciwnik okazał się bardzo mocny w ataku i strzelił Zielonym aż sześć bramek. Drużyna Piotra Kleczewskiego dołożyła jeszcze jednego gola i wynik końcowy spotkania to 6:2 dla przeciwników. W ostatnim meczu śremianie poprawili defensywę i nie stracili żadnej bramki. Dwa gole strzelił Tymek Włodarczak, a jego zespół wygrał z gospodarzami 2:0. Przed Żakami ostatnia kolejka - ciągle mają szansę na drugie miejsce w ligowej tabeli.