Drużyna Skrzatów 2012 UKS Śrem wzięła udział w turnieju organizowanym przez WZPN. Zieloni rozegrali cztery mecze, w których nie liczono bramek i nie zdobywano punktów. Każdy zawodnik był zwycięzcą, nie było przegranych - liczyła się dobra zabawa i spotkanie z kolegami z innych klubów z Wielkopolski. Skrzaty w czterech spotkaniach zagrali z APR Jarocin, APR Poznań, AS Czempiń i Wartą Międzychód.

Skład: A. Wrzalik, K. Hałaburda, A. Hoffmann, M. Cassandro, M. Blamka, O. Przybył, I. Więcek, W. Radowicz